سورس سافت | سورس پروژه | دانلود پروژه | سورس کد

no-img

م
ن
و
سورس سافت

ادامه مطلب

مقاله
طراحی جدید گوگل برای جستجوگر دسکتاپ
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
مقاله
دی 27, 1395

طراحی جدید گوگل برای جستجوگر دسکتاپ


طراحی جدید گوگل برای جستجوگر دسکتاپReviewed by علیرضا on Jan 16Rating: 5.0طراحی جدید گوگل برای جستجوگر دسکتاپطراحی جدید گوگل برای جستجوگر دسکتاپ با یکی از مقالات سئو و بهینه سازی در مورد طراحی جدید گوگل برای جستجوگر دسکتاپ در خدمت شما دوستان هستیم.

طراحی جدید گوگل برای جستجوگر دسکتاپ

با یکی از مقالات سئو و بهینه سازی در مورد طراحی جدید گوگل برای جستجوگر دسکتاپ از بخش وبلاگ سورس سافت در خدمت شما دوستان هستیم.

گوگل اعلام کرده در حال تست یک طراحی جدید برای صفحه نتایج جستجو دسکتاپ است. در این رابط کاربری جدید ظاهر باکسی و جعبه ایی بیشتر را شاهد هستیم که به رابط کاربری موبایلی نزدیک شده است.

هنوز مشخص نیست که از چه زمانی طول می کشد که این طراحی در اختیار همه کاربران قرار بگیرد اما تا کنون این طراحی جدید بازخوردهای خوبی در بین کاربران داشته است.

طراحی جدید گوگل برای جستجوگر دسکتاپ

همچنین این مورد را باید در نظر داشت که گوگل رسم ندارد تغییرات را به صورت کلی و یکجا برای تمامی کاربران اعمال کند و در بیشتر مواقع کاربران مشخصی را برای آزمایش چگونگی تغییرات لحاظ شده انتخاب می‌ کند.

با این حساب ممکن است رابط کاربری جدید جستجوگر نسخه دسکتاپ گوگل با رابط کاربری که فعلا بعضی از کاربران شاهد آن هستند تفاوت‌هایی داشته باشد.

امیدواریم این مقاله سئو موردپسند شما دوستان قرار گرفته باشد.موضوعات :
مقالات سئو , وبلاگ

درباره نویسنده

علیرضا نجاتی 121 نوشته در سورس سافت دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *